خانه / سپاس / همین الان تشکر کن

همین الان تشکر کن

 همیشه فرصت مناسبی برای حسن­ جویی و تشکر از دیگران وجود دارد. وقتی موردی را پیدا کردید که قابل قدردانی است بلافاصله اقدام عملی کنید. اگر از کسی احساس تشکر دارید همان موقع ابراز کنید. اگر آن را به تعویق بیندازید احتمالاً در انجام آن مردد و سرد می­شوید.

امروز از دیگران تعریف مثبت بکنید. تماس بگیرید. برایشان یادداشت یا پیام صوتی بگذارید. خوب است اطرافیان شما بدانند که از آن‌ها متشکر هستید و قدر آن‌ها را می­دانید.

بهترین راهِ حسن­ جویی از دیگران این است که به آن‌ها بگویید روی شما تأثیر مثبت می­گذارند. اگر الآن احساس تشکر نسبت به کسی دارید لطفاً حتماً همین الآن اقدام کنید و احساس زیبایتان را به او برسانید.

هرگز تأثیر بلندمدت پر کردن سطل عاطفی دیگران را دست‌کم نگیرید. بلندمدت از این نظر که شما وقتی سطلی را پر می­کنید، چیزی را به حرکت درمی‌آورید.

اگر شما هرروز فقط دو سطل را پرکنید و هرکدام از آن‌ها سطل دو نفر دیگر را پر کنند در پایان ۱۰ روز، بیش از هفت هزار سطل پر می­شود. پس این زنجیره را ادامه دهید.

پر کردن سطل دیگران با کمک کردن، تحسین کردن، اهمیت دادن، وقت گذاشتن، لبخند زدن، تشکر کردن و … امکان­ پذیر می­شود.

مجموعه اسلایدهای زیبا و تاثیرگذار تشکر را از اینجا به رایگان دانلود کنید

[product id=”274″]

همچنین ببینید

سپاسگزاری

سپاسگزاری تقویت کننده عزت نفس

  سپاسگزاری توجه به ارزشمندی و لیاقتهای خویش است. توجه به سودمندی ها و کفایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_wc_endpoint_url() in /home/beniko/domains/benikoo.com/public_html/wp/wp-content/plugins/woo-checkout-for-digital-goods/woo-checkout-for-digital-goods.php:181 Stack trace: #0 /home/beniko/domains/benikoo.com/public_html/wp/wp-includes/class-wp-hook.php(287): wcdg_thankyou_page_form_ajax('') #1 /home/beniko/domains/benikoo.com/public_html/wp/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /home/beniko/domains/benikoo.com/public_html/wp/wp-includes/plugin.php(484): WP_Hook->do_action(Array) #3 /home/beniko/domains/benikoo.com/public_html/wp/wp-includes/general-template.php(3021): do_action('wp_footer') #4 /home/beniko/domains/benikoo.com/public_html/wp/wp-content/themes/sahifa5.5.3/footer.php(34): wp_footer() #5 /home/beniko/domains/benikoo.com/public_html/wp/wp-includes/template.php(730): require_once('/home/beniko/do...') #6 /home/beniko/domains/benikoo.com/public_html/wp/wp-includes/template.php(676): load_template('/home/beniko/do...', in /home/beniko/domains/benikoo.com/public_html/wp/wp-content/plugins/woo-checkout-for-digital-goods/woo-checkout-for-digital-goods.php on line 181